Szanowni Państwo!

 Ze względu na trudną sytuację na Ukrainie nasze Przedszkole zapewni wszystkim dzieciom, w dniu jutrzejszym wsparcie psychologiczno-pedagogiczne. Zostaną przeprowadzone zajęciaz Pedagogiem oraz nauczycielami.
Pomagajmy❗ 🇵🇱  🇺🇦

Szanowni Państwo !
W najbliższych dniach do Wrocławia  i okolic przyjedzie kilkaset rodzin uchodźców z Ukrainy, są to przede wszystkim kobiety z dziećmi, tylko nieliczni mają tu rodziny, czy przyjaciół, pozostałym trzeba pomóc. Poszukujemy dla nich dachu nad głową, prosimy by każdy kto ma wielkie serce i pokój/mieszkanie, zadeklarował chęć przyjęcia potrzebujących do siebie (zakładamy, że będzie to ok. 1 miesiąc czasu).
Prosimy o kontakt w sekretariacie
Językowej Szkoły Podstawowej „ Młody Kopernik” ul. Obrońców Westerplatte 39. Tel. 510-442-495e-mail: sekretariat@mlody-kopernik.pl
Dobro zawsze wraca! DZIĘKUJEMY